strony internetowe

Oferujemy wykonanie witryny internetowej firmy albo w formie prostej, lekkiej wizytówki, zawierającej niezbędne informacje albo bardziej rozbudowanego serwisu z dokładnie tąką liczbą podstron jaka będzie niezbędna. Jeśli Państwa strona www ma więcej niż dwa, trzy lata proponujemy ją unowocześnić - przystosowując do współczesnych trendów i wymogów takich jak np. responsywność czyli prawidłowe i czytelne wyświetlanie strony na telefonach i tabletach.


etapy realizacji stron www

od zamówienia do publikacji
...

Przed złożeniem zapytania w sprawie strony internetowej, należy przygotować podstawowe informacje dotyczące firmy (profil działalności, branża itp.) oraz oczekiwań odnośnie zawartości witryny (zakres i ilość informacji, kolorystyka, ilość i oczekiwana forma przedstawienia materiałów graficznych tj. zdjęć, wykresów, itp) Przydatne bywa obejrzenie stron www firm z własnej branży i wskazanie przykładów.
Na tym etapie będziemy mogli podać szacunkowy koszt i termin wykonania strony.

W oparciu o informacje podane w zapytaniu stworzymy wstępny projekt strony, który będzie bazą do dalszych uzgodnień. Wstępny projekt zawiera jedynie propozycję kolorystyki, rozmieszczenia stałych elementów oraz ewentualnych dodatków tj. galeria, formularz kontaktowy, lokalizacja.
Jeśli nasze propozycje spodobają się Państwu, przedstawimy ofertę kosztową oraz termin realizacji. Pracę rozpoczniemy po złożeniu zamówienia na wykonanie witryny.

Na tym etapie naszej współpracy tworzymy ostateczny projekt Pańswta strony WWW. Przedstawiony wczesniej zarys jest dostosowywany do zgłoszonych przez Państwa uwag, pomysłów i przede wszystkim potrzeb.
Jest to moment, w którym powinniśmy otrzymać od Państwa wszelkie materiały, które mają byc umieszczone na stronie tj. teksty, zdjęcia, katalogi itp. Oferujemy pomoc w zakresie edycji lub nawet tworzenia tych treści.
Poszczególne etapy prac będą mogli Pańswto obejrzeć pod roboczym adresem, który udostepniamy na czas wykonywania usługi. Dzięki temu jest możliwość zgłaszania na bieżąco uwag, które możemy uwzględnić w dalszej pracy.

Strona www jest gotowa. Zawiera wszystkie przesłane treści w wybranej przez Państwa formie graficznej. Jest to moment, w którym może się zakończyć nasza współpraca i wtedy prześlemy pliki, które następnie mogą Państwo we własnym zakresie umieścić na wybranym hostingu i cieszyć się swoją nową witryną. Po przesłaniu plików wystawiamy fakturę. Mogą Państwo jednak skorzystać również z naszej pomocy w publikacji strony oraz dodatkowo w jej późniejszym administrowaniu.

Jeśli potrzebują Państwo usług, których nie wymieniliśmy - zapraszamy do kontaktu. Na pewno będziemy umieli pomóc.

wybierz najlepszą opcję i cenę

cennik naszych usług
...
wizytówka

*200

 • podstawowe informacje
 • dane kontaktowe
 • logo i prosta grafika
 • responsywność
 • niewielki rozmiar
 • * publikacja w cenie
witryna premium

*500-2000

 • pełna strona firmowa
 • galeria i formularz kontaktowy
 • wideo
 • tabele, cenniki, katalogi
 • pliki do pobrania
 • * pół roku administracji w cenie

Przy wycenie projektu strony bierzemy pod uwagę jej rozmiar oraz obecność i rozmiar dodatkowych elementów takich jak: galeria, tabele, formularze itp. W cenie projektu zawarty jest koszt redakcji tekstów i przygotowanie grafiki.

Oferujemy również wprowadzanie zmian na stronach lub pełną administrację - wycena w zależności od ilości zmian.

Nasze wybrane realizacje stron www

Lekkie, responsywne, nowoczesne
...

Prosimy o kontakt

jeśli zainteresowała Państwa nasz oferta - jesteśmy do dyspozycji
...

SERVE Irena Derwis-Parczewska
ul. Szczęśliwa 28
05-500 Wólka Kozodawska

BIURO


Irena Derwis-Parczewska

E-mail: info@e-serve.pl

Tel: +48 665 101 094

PROJEKTY


Dariusz Parczewski

E-mail: tech@e-serve.pl

Tel: +48 727 035 067