strony www

Nowoczesne, responsywne, niepowtarzalne i niedrogie strony internetowe.

Oferujemy wykonanie witryny internetowej firmy albo w formie prostej, lekkiej wizytówki, zawierającej niezbędne informacje albo bardziej rozbudowanego serwisu z dokładnie tąką liczbą podstron jaka będzie niezbędna.
Jeśli Państwa strona www ma więcej niż dwa, trzy lata proponujemy ją unowocześnić - przystosowując do współczesnych trendów i wymogów takich jak np. responsywność czyli prawidłowe i czytelne wyświetlanie strony na telefonach i tabletach.Prosimy o zapoznanie się z poszczególnymi etapami tworzenia storny internetowej.


Przed złożeniem zapytania w sprawie strony internetowej, należy przygotować podstawowe informacje dotyczące firmy (profil działalności, branża itp.) oraz oczekiwań odnośnie zawartości witryny (zakres i ilość informacji, kolorystyka, ilość i oczekiwana forma przedstawienia materiałów graficznych tj. zdjęć, wykresów, itp) Przydatne bywa obejrzenie stron www firm z własnej branży i wskazanie przykładów.
Na tym etapie będziemy mogli podać szacunkowy koszt i termin wykonania strony.
W oparciu o informacje podane w zapytaniu stworzymy wstępny projekt strony, który będzie bazą do dalszych uzgodnień. Wstępny projekt zawiera jedynie propozycję kolorystyki, rozmieszczenia stałych elementów oraz ewentualnych dodatków tj. galeria, formularz kontaktowy, lokalizacja.
Jeśli nasze propozycje spodobają się Państwu, przedstawimy ofertę kosztową oraz termin realizacji. Pracę rozpoczniemy po złożeniu zamówienia na wykonanie witryny.
Na tym najważniejszym etapie naszej współpracy tworzymy ostateczny projekt Pańswta strony WWW. Przedstawiony wczesniej zarys jest dostosowywany do zgłoszonych przez Państwa uwag, pomysłów i przede wszystkim potrzeb.
Jest to moment, w którym powinniśmy otrzymać od Państwa wszelkie materiały, które mają byc umieszczone na stronie tj. teksty, zdjęcia, katalogi itp. Oferujemy pomoc w zakresie edycji lub nawet tworzenia tych treści.
Poszczególne etapy prac będą mogli Pańswto obejrzeć pod roboczym adresem, który udostepniamy na czas wykonywania usługi. Dzięki temu jest możliwość zgłaszania na bieżąco uwag, które możemy uwzględnić w dalszej pracy.
Strona www jest gotowa. Zawiera wszystkie przesłane treści w wybranej przez Państwa formie graficznej. Jest to moment, w którym może się zakończyć nasza współpraca i wtedy prześlemy pliki, które następnie mogą Państwo we własnym zakresie umieścić na wybranym hostingu i cieszyć się swoją nową witryną. Po przesłaniu plików wystawiamy fakturę. Mogą Państwo jednak skorzystać również z naszej pomocy w publikacji strony oraz dodatkowo w jej późniejszym administrowaniu. Szczegóły w następnej zakładce...
W ramach naszej oferty proponujemy publikację stworzonej przez nas strony www na wybranym lub posiadanym przez Państwa hostingu. Możemy również wybrać dla Pańswta dostawcę usług hostingowych. Przy wyborze kierujemy się nie tylko ceną ale przede wszystkim jakością świadczonych usług i możliwościami technicznymi.
Dodatkowo oferujemy wypełnienie wszystkich niezbędnych czynności związanych z wykupieniem domeny dla Pańswta firmy lub tylko nowej strony.
Oferujemy usługę edycji i administracji stron www. W jej ramach edytujemy treść, zdjęcia i inne dane. Możemy rónież dodać lub usunąć jeden lub więcej elementów serwisu. Wysokość opłat jest zależna od zakresu edycji i administracji. Jednorazowy koszt minimum to 30zł netto. Jeśli potrzebują Państwo korekty strony częściej niż trzy do pięcu razy w roku proponujemy skorzystanie z naszych usług w formie abonamentu rocznego - jego wysokość ustalimy po zapoznaniu się z przewidywanym zakresem i częstotliwością zmian na stronie. W ramach abonamentu czuwamy również nad poprawnością działania serwisu (w razie problemów interweniujemy u dostawcy usług hostingowych) i statystyką odwiedzin.
Przy wycenie projektu strony bierzemy pod uwagę jej rozmiar (ilość podstron lub w przypadku witryn "one page" długość) oraz obecność dodatkowych elementów takich jak: galeria, tabele, formularze itp.
W cenie projektu zawarty jest koszt redakcji tekstów i przygotowanie grafiki.
Koszt stworzenia strony www przez Serve to:
300zł za prostą wizytówkę zawierającą dane firmy i formularz kontaktowy
500 - 2000 zł za rozbudowaną witrynę , dostosowaną do urządzeń mobilnych zawierającą galerię, formularze, tabele i inne dodatkowe elementy według potrzeby.
W każdym przypadku cena będzie ustalana indywidualnie.

Dzieki dużej elastyczności możemy dotosować się do różnych potrzeb i zagwarantować skuteczne działanie, nawet przy nietypowych zleceniach. Jeśli potrzebują Państwo usługi, która nie została wymieniona na naszej stronie, prosimy o kontakt - na pewno będziemy mogli zaproponować konkretne rozwiązanie.